شما اینجا هستید
متفرقه » فرایند اعزام کامیون به بندر امام خمینی (ره) تسهیل می‌شود

به گزارش خبرنگار بیلبورد، پیمان مقدم شامگاه پنج شنبه در جریان سفر به استان خوزستان و ضمن بازدید از پایانه بار بندر امام خمینی (ره) و فرایند بارگیری در این بندر و در جلسه تسریع در حمل کالای اساسی که با حضور تشکل‌های صنفی رانندگان در محل پایانه بار بندر امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار کرد: امسال حمل کالاهای اساسی با برداشت محصولات کشاورزی همراه شد و هم حجم محصولات کشاورزی قابل مقایسه با سال‌های گذشته نیست.

وی به تصمیم اخیر سازمان مبنی بر افزایش ۳۰ درصدی سهمیه سوخت برای ناوگان حامل کالای اساسی اشاره کرد و افزود: بیش از ۶۰ درصد کالاهای اساسی از بندر امام خمینی (ره) جابه‌جا می‌شود و تسریع و تسهیل فرایند اعزام کامیون به این بندر در دستور کار سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای قرار دارد.

وی اظهار کرد: پرداخت کرایه رانندگان در مقصد از سوی صاحبان کالا، مورد تأکید سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای است و این موضوع با جدیت مورد پیگیری قرار گرفته است.

معاون دفتر حمل‌ونقل کالای سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: برگزاری جلسه با صنف رانندگان به منظور جذب کامیون برای جابه‌جایی کالای اساسی از بندر امام خمینی (ره) و رفع موانع در این زمینه به صورت مستمر ادامه داشته باشد.

وی افزود: استفاده از ظرفیت ناوگان شهری با افزایش و تنوع در مقاصد درون استانی از جمله تصمیم‌های این جلسه است تا با سایر اقدامات به عمل آمده از جمله فراخوان سراسری شاهد افزایش ناوگان ورودی و تسریع در حمل کالاهای اساسی باشیم.

بیلبورد خبری | جدیدترین اخبار ایران و جهان