شما اینجا هستید
دانش و فناوری » اصحاب رسانه با اقدامات خلاق در برابر ترفندهای دشمن ایستادگی کنند

به گزارش خبرگزاری بیلبورد، ناصر قوامی مشفق در نشست صمیمی با اصحاب رسانه شهرستان تویسرکان گفت: نشست‌های مربوط به مشکلات یا تقویت تشکل‌های صنفی رسانه‌ها نباید مختصص موعد خاص از قبیل هفته خبرنگار شود بلکه باید همیشه برای حل مشکلات اهالی رسانه و تقویت رابطه بین خبرنگاران و مسئولان کوشید و نشست‌های صمیمی بیشتری برگزار کرد.

وی با بیان اینکه یکی از رسالت‌های بسیج رسانه تربیت نیروی جایگزین اهالی رسانه برای آینده است، تاکید کرد: برنامه‌های بسیج رسانه بر سه اصل استوار است که این سه اصل جذب، سازمان دهی و آموزش می‌باشد.

مسئول بسیج رسانه استان تاکید کرد: اصحاب رسانه می‌توانند باشفاف سازی و مطالبه گری منطقی برای رفع مشکلات و مسائل جامعه مسولان را یاری کنند.

قوامی مشفق درادامه تصریح کرد: برگزاری نشست مجازی (روز قدس) باحضور استاد رسانه نادر طالب زاده باموضوع «نقش رسانه‌های صهیونیستی درعادی سازی اشغال» پنجشنبه این هفته توسط بسیج رسانه استان برگزار خواهد شد.

وی حضور حداکثری مردم را در انتخاب شوراها و ریاست جمهوری را بسیار پراهمیت دانست و افزود: باهمکاری و تلاش اصحاب رسانه می‌توانیم انتخاباتی پرشور داشته باشیم و با این کار نقشه شوم دشمنان را باطل کنیم.

قوامی مشفق در ادامه پای سخن و درد و دل اصحاب رسانه تویسرکان نشست، خبرنگاران تویسرکان از مباحث، عدم حمایت مادی و معنوی از خبرنگاران، بیمه خبرنگاران، حمایت‌های حقوقی، ارتباط کمرنگ روابط عمومی ادارات با رسانه‌ها صحبت به میان آوردند.

مسؤول بسیج رسانه در پاسخ به خبرنگاران این شهرستان گفت: خبرنگاران در صورت داشتن پرونده حقوقی می‌توانند از سوی بسیج رسانه وکیل اختیار کنند چون تفاهمنامه ای از طرف بسیج رسانه و حقوقدانان تنظیم گردیده است.

وی اضافه کرد: همچنین بیمه خبرنگاران جزو مشکلات اصلی و ملی این قشر است که امیدواریم بتوانیم به عنوان مطالبه اصحاب رسانه با مسئولان خانه مطبوعات استان آن را مطرح و نتیجه مطلوبی گرفته شود.

بیلبورد خبری | جدیدترین اخبار ایران و جهان