شما اینجا هستید
جامعه » تجدید بیعت مردم و دانشجویان شیراز با آرمان‌های سردار دل‌ها

به گزارش خبرنگار بیلبورد، ظهر شنبه جمعی از مردم و دانشجویان شیرازی برای تجدید بیعت با آرمانهای سردار دل‌ها و واکنش به صوت منتشر شده وزیر امور خارجه ایران تجمعی را برگزار و انتقادات خود را نسبت به این اقدام دستگاه دیپلماسی، اعلام کردند.

در این تجمع، دانشجویان پلاکاردها و تصاویری از شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در دست داشتند که بر روی آن شعارهایی ازجمله «این دیپلماسی غیرت ندارد؟»، «گفته بودیم: لال شود زبانی که پس از شهادت سردار سلیمانی حرف از مذاکره بزند»، «آقای ظریف الفبای سیاست را نمی‌دانید؟ یا الفبای غیرت را…؟»، «رفراندوم تشییع پیکر شهید سلیمانی بود»، «در تاریخ بنویسید در امنیتی ترین کابینه تاریخ طعم آدامس رئیس جمهور را فهمیدند» و.. نقش بسته بود.

دانشجویان در این تجمع با سر دادن شعارهایی همچون «نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا»، «مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل»، «حقه انتخابات فریب ذهن ملت»، «ظریف بی کفایت استعفا استعفا، ظریف بی سیاست مایه ننگ ملت» و… ضمن انتقاد از موضع گیری دستگاه سیاست خارجه، از خواستار استیضاح او در مجلس شورای اسلامی شدند.

در پایان بیانیه‌ای به شرح ذیل قرائت شد:

بسم الله القاصم الجبارین

سالهاست که عده‌ای با وعده‌های بسیار اقتصادی، فرهنگی، علمی و صلح با جهان بر مسند قدرت نشسته‌اند، اما اکنون که نه تنها نتوانستند به وعده‌های خود به دلیل بی کفایتی محضشان عمل کنند، توطئه گری می‌کنند و در تلاش اند فضای جامعه را با توطئه، فتنه و دروغ گویی تغییر دهند، به هر حال نزدیک انتخابات است و نیازمند رأی. کسانی که برای رأی و قدرت دست به هر سخن دروغی که لازم باشد می‌زنند.

سال ۸۲ پروتکل الحاقی را به صورت تمام و کمال و کاملاً داوطلبانه پذیرفتند و تمامی درهای صنعت هسته‌ای را تخته کردند اما ۱۰ سال بعد در زمانه انتخابات شعار هم چرخ سانتریفیوژ بچرخد و هم چرخ اقتصادی مردم سر دادند.

گفتند برنامه ۱۰۰ روزه داریم و در همین مدت مشکلات اقتصادی را حل می‌کنیم اما ۱۰۰ روز پس از شروع دولتشان گفتند که ما تنها می‌خواستیم پس از ۱۰۰ روز کارهایمان را بیان کنیم. گفتند با برجام علی رغم تمامی تحریم‌ها، مشکلات اشتغال، جوانان، محیط زیست و حتی مشکلات آب هم رفع خواهد شد، اما امروزه باتلاق برجام را تقصیر همه می‌اندازند جز خودشان. گفتند چرا بازار ایران پر شده است از کالاهای چینی اما پس از این سالهای در قدرتشان شاهد واردات بسیار بیشتر من جمله از چین هستیم، کارخانجات یکی پس از دیگری تعطیل شدند و تولید دیگر یک آرزو و رؤیا شده است.

گفتند چرا حق آزادی بیان را از مردم گرفته‌اید، اما منتقدان خود را دستگیر می‌کنند و یا به آنها به سادگی توهین می‌کنند و حتی از یک سریال تلویزیونی هم دست بر نمی‌دارند و آن را سانسور می‌کنند، به راستی این حجم از دروغ گویی ها برای چیست؟ چند روزی است که یک فایل صوتی از سخنان وزیر امور خارجه پخش شده است، که باز شاهد انواع و اقسام دروغ‌ها، توطئه‌ها و فتنه انگیزی ها بودیم. گفته شد که این فایل صوتی برای بایگانی در فلان جا بوده و نباید رسانه‌ای می‌شد.

اگر این فایل به نادرستی لو رفته پس مسئله نفوذ که سالهاست دغدغه ماست و شما رد می‌کنید کاملاً جدی و خطرناک است. اگر هم به صورت عامدانه این فایل را پخش کرده‌اید که وای به حالتان، البته که این کار شما خیلی هم عجیب نبوده است، چون سالهاست این رفتار را از شما شاهدیم، گاه کمتر گاه بیشتر. اما بدانید که این بار جنگ رسانه ایتان شکست خواهد خورد، چون جایگاه سردار دل‌ها، شهید سپهبد قاسم سلیمانی آنقدر بزرگ‌تر از شماست که سنگتان بر خواهد گشت و بر سرهای خودتان خواهد خورد.

این بار مردم از فعالیت‌های توطئه گرانه و دروغ گویی هایتان کاملاً آگاه گشته‌اند. بی شک شکست خورده قطعی شما خواهید بود.

بیلبورد خبری | جدیدترین اخبار ایران و جهان