شما اینجا هستید
متفرقه » عامل قتل‌های خانوادگی کنگان با ضرب گلوله پلیس از پای درآمد

به گزارش خبرگزاری بیلبورد از   کنگان ، سردار خلیل واعظی صبح امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با  اشاره به حادثه قتل‌های خانوادگی شهرستان کنگان اظهار داشت: فردی ۲۸ اسفند با اسلحه جنگی کلاشینکف نفر در ۳ درگیری ۷ نفر را به قتل رساند و متواری شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به شناسایی عملیات دستگیری عامل این قتل‌ها در کنگان افزود: عامل قتل‌های خانوادگی شهرستان کنگان در یک عملیات پیچیده و هدفمند در کمین پلیس قرار گرفت و پس از لحظاتی مقاومت توسط تک تیراندازان نوپو پلیس «یگان ویژه نیروی انتظامی» کشته شد.

وی بیان کرد: اخبار تکمیلی و جزئیات این خبر  به زودی اعلام می‌شود.

رئیس پلیس استان بوشهر با تاکید بر برقراری امنیت پایدار در استان بوشهر گفت: استان بوشهر از استان‌های امن کشور و اکنون امنیت پایدار حاکم است و نیروی انتظامی با تلاش شبانه‌های با هنجارشکنان بدون وقفه برخورد می‌‌کند.

در ۲۸ اسفند فردی به علت اختلافات خانوادگی ۷ نفر در کنگان به ضرب گلوله به قتل رساند.

در این جنایات ۵ نفر در محله گوده، یک نفر در شهرک نفت و گاز و یک نفر در محله حسین‌آباد،  و ۲ نفر در درگیری دیگری در کنگان به ضرب گلوله کشته شدند.

این قاتل سابقه ارتکاب قتل در سال ۷۳ را داشته و با رضایت اولیای دم از زندان آزاد شده بود و پس از  آن  به جرم حمل مواد مخدر نیز ۲۰ سال سابقه زندان داشته است.

انتهای پیام/۱۹۰

بیلبورد خبری | جدیدترین اخبار ایران و جهان