شما اینجا هستید
ورزش » پول «دیاباته» پرداخت شد
مرتبط با شهرستان : ""

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بیلبورد،

اسماعیل خلیل‌زاده در صفحه شخصی خود اعلام کرد مطالبات دیاباته پرداخت شد. مدیران استقلال در روز‌های گذشته تلاش زیادی کردند با تامین پرداخت مالی بدهی‌شان را به این بازیکن اهل کشور مالی پرداخت کنند.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در این باره نوشت: در این مدت که باشگاه استقلال با چالش‌های بزرگی روبرو بود، همه اعضای هیات مدیره و سرپرست باشگاه دست به دست هم دادیم تا با کاهش مشکلات، هواداران را از نگرانی خارج کنیم. یکی از دغدغه‌های اصلی هواداران و در خواست آن‌ها از من، پرداخت پول شیخ دیاباته بود.

او افزود: امروز (دوشنبه)طلب دیاباته به مبلغ ۳۱۵ هزار دلار پرداخت شد و امیدواریم به ایران برگردد و در تمرینات شرکت کند.

شیخ دیاباته هفته گذشته با ارسال نامه‌ای به باشگاه استقلال فرصت ۱۰ روزه‌ای را در اختیار مدیران این تیم قرار داد تا مطالباتش را پرداخت کنند.

مهاجم استقلال که در لیگ نوزدهم عنوان آقای گلی را به نام خود ثبت کرد تاکید کرد در صورتی که مطالبات وی در تاریخ مقرر پرداخت نشود قراردادش را به صورت یکطرفه با استقلال فسخ خواهد کرد.

 رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: باز شدن پنجره نقل و انتقالات از امشب به طور ویژه در دستور کار قرار می‌گیرد و قصد داریم پول وینفرد شفر، سرور جپاروف و باشگاه پاختاکور ازبکستان را پرداخت کنیم. هواداران استقلال، روی صحبتم با شما است، ما نیاز به حمایت داریم و مواظب خط دهی‌ها باشید. اینجا استقلال است، باشگاه بزرگی که باید خیلی از مشکلاتش حل شود، اما به مرور زمان نه یک روز دو روز، نه با حرف، بلکه عمل

پس از حل مشکل دیاباته مدیران باشگاه استقلال در تلاش هستند مطالبات هرویه میلیچ را پرداخت کنند. میلیچ نیز فرصت ۱۰ روزه‌ای را در اختیار مدیران استقلال قرار داده که سه روز از ان باقی مانده است.

وبسایت تحلیلی خبری بیلبورد

بیلبورد خبری | جدیدترین اخبار ایران و جهان