/ در متفرقه / توسط
آخرین زمان ویرایش:

راهنمای استفاده از نشان «دریافت از بیلبورد فایل»

راهنمای استفاده از نشان «دریافت از بیلبورد فایل»

هرگاه قصد معرفی یا تبلیغ محصولی را دارید که در بیلبورد فایل موجود است ، لازم است از نشان زیر استفاده کنید و به این نکات توجه داشته باشید:

  • نشان را در اندازه‌ای استفاده کنید که متن داخل آن به راحتی خوانا باشد. حداقل اندازه برای استفادۀ آنلاین ۴۰ پیکسل و برای استفاده در نسخه‌های چاپی ۱۰ میلی‌متر است.

  • نشان «دریافت از بیلبورد فایل» در حال حاضر فقط به زبان فارسی و انگلیسی موجود است، چنانچه می‌خواهید این نشان را در زبان‌های دیگر استفاده کنید، با ما تماس بگیرید تا نشان به زبان مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.

  • این نشان باید تنها برای معرفی و تبلیغ محصولاتی استفاده شود که در بیلبورد فایل موجود هستند.

  • توسعه دهندگان اجازه ویرایش و استفاده از نشان های دیگر طراحی شده را دارند و محدودیتی در ویرایش و شخصی سازی نشان ندارند.
  • برای استفاده از نشان در نسخه‌های آنلاین لازم است آن را به محصول مورد نظر در بیلبورد فایل لینک کنید چراکه استفاده از نشان بدون لینک کارآیی نخواهد داشت. برای به دست آوردن آدرس اینترنتی محصولی در بیلبورد فایل ، به billboard-app.ir بروید، بعد از یافتن صفحۀ مربوط به محصول، URL آن را از آدرس‌ بار کپی کرده و سپس به نشان «دریافت از بیلبورد فایل» پیوند کنید.

نشان انگلیسی؛

برای دانلود تصویر اصلی کلیک کنید

 

نشان فارسی؛

برای دانلود تصویر اصلی کلیک کنید

نوشته های مشابه

استفاده از ایتنت های بیلبورد

دسترسی به صفحه‌ی جزئیات برنامه برای دسترسی مستقیم به صفحه‌ی یک برنامه، می‌توانید Url زیر فراخوانی کنید: https://billboard-app.ir/item/[PACKAGE_NAME] به جای…

يك ديدگاه

نظری بدهید

رتبه بندی*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *